EN


Udělejte radost sobě i druhým


Objednejte si něco hezkého, abychom mohli společně pomáhat. Vše zasíláme bezplatně, budeme ale vděční za jakýkoliv dar, kterým podpoříte projekty Hnutí Pro život ČR na obnovu společenského respektu k nenarozeným dětem. Jako bonus vám přijde časopis - pro inspiraci, pro potěšení a abychom zůstali v kontaktu.


Tričkem podpoříte

Objednáním triček podpoříte projekty Hnutí Pro život ČR. Za tričko uvítáme dar 200 Kč. Za trička pro děti a těhotné maminky neposílejte nic. Barvu trička vyberte kliknutím na barevný čtvereček.
Nejsou skladem:
dámská fuchsia red M, L, XL, XXL
dámské XL, XXL tyrkysová
pánské L, XL petrolejová
pánské XL tyrkysová
pánská trička velikosti XXLTričko "Jsem kreativní. Jsem pro život"
tričko s mottem "Jsem kreativní. Jsem pro život"
doporučený dar: 100 KčStříbrné ručičky
Ručičky dítěte vyrobené z tzv. starostříbra (92,5% ryzího stříbra). Vypadají hezky jak na baťohu, mikině nebo saku. Jsou mrňavé - mají přesnou velikost a tvar rukou dítěte v 10. týdnu po početí.
doporučený dar: 79 Kč


Model dítěte
Model dítěte ve 12. týdnu těhotenství v odpovídající životní velikosti. Jste učitelé? Přednášíte? Rádi zašleme větší množství.
doporučený dar: 20 Kč


blok4life
elegantní poznámkový sešit s otevřenou vazbou okořeněný ostrovtipem G. K. Chestertona, velikost A5, 128 stran
doporučený dar: 59 Kč


Placka
Placka Jsem kreativní. Jsem pro život


Nesoudíme. Pomáháme
Plakát a letáky nabízející pomoc ženám, které se cítí být nuceny k podstoupení potratu. Máme i stojany vhodné do interiérů.
Linka pomoci
leták informující o službách bezplatné Linky pomoci poskytované na telefonním čísle 800 108 000, přes internet nebo osobně ženám čekajícím dítě a těm, které trpí po podstoupení potratuOsobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR.

© 2021  Hnutí Pro život ČR