POTŘEBUJETE POMOC

PODPOŘTE

KDO JSME

CO DĚLÁME

KONTAKT


VYHLEDAT

  EN
 


Svolání členské schůze Hnutí Pro život ČR

03/01/2022, HPŽ ČR hpž čr

Předsednictvo Hnutí Pro život ČR svolává výroční členskou schůzi na sobotu 26. února 2022 od 14.30 do 17 hodin v Praze. Místo setkání bude upřesněno přihlášeným nejpozději týden před schůzí podle počtu přihlášených členů.

Program:
14.30-15.30 - zpráva o činnosti v roce 2021
15.30-15.40 - schválení zprávy o hospodaření 2021
15.40-16.00 - plán činnosti na rok 2022
16.00-17.00 - diskuse

Prosíme o potvrzení účasti e-mailem nejpozději do 10. února 2022.

Řádní členové s hlasovacím právem, kteří nemohou přijet, mají povinnost písemné omluvy (i e-mailem).

Ostatní zájemci, kteří chtějí systematicky napomáhat koncepčnímu směřování Hnutí Pro život ČR s právy uvedenými ve Stanovách, mohou zažádat o přijetí za řádného člena (např. e-mailem). Podrobnosti o členství jsou uvedeny ve Stanovách.
Kam dál?


Prcek, který za nic nemohl - Informační oběžník 3/2021

Srpnové číslo časopisu Hnutí Pro život ČR, které je k dispozici i online, informuje o nejnovějších legislativních opatřeních, která mohou pomoci při nečekaném početí dítěte - prevenci vydírání těhotných žen a doplacení rodičovského příspěvku. Další články popisují aktuální legislativní situaci v USA a číslo obsahuje také rozsáhlý rozhovor s gynekoložkou MUDr. Ludmilou Lázničkovou.Piráti mají obavy o těhotné ženy - Informační oběžník 4/2021
Prosincové číslo časopisu Hnutí Pro život ČR, které je k dispozici i online, si všímá pirátských snah o legalizaci potratové turistiky v reakci na polské události, přináší ohlédnutí za historií čínské politiky jednoho dítěte, několik zajímavých rozhovorů a další analýzy z oblasti ochrany lidského života.

Jak už to v životě chodí - Informační oběžník 2/2021
Květnové číslo časopisu Hnutí Pro život ČR, které je k dispozici i online, nabízí informace o výzkumu utrpení nenarozených dětí. Další články se věnují projektu Nesoudíme. Pomáháme, konkrétně novému videoklipu "Dvě čárky stačí, miláčku", okolnostem udělení záštit ze strany samosprávy, příběhům žen z Linky pomoci nebo snahám o zavedení tzv. potratové turistiky.

Zachránit lidský život je reálně možné - Informační oběžník 1/2021
Lednové číslo časopisu Hnutí Pro život ČR, které je k dispozici i online, nabízí další historické ohlédnutí do období před rokem 1986, kdy v Československu došlo ke změně potratového zákona. Další články se věnují bioetickým tématům - využití fetálních buněčných linií a sociálnímu darwinismu, přibližují americký způsob pojetí práva na život a opět nechybí rozhovor a svědectví.


načíst další


© 2022  Hnutí Pro život ČR