EN


Udělejte radost sobě i druhým


Objednejte si něco hezkého, abychom mohli společně pomáhat. Vše zasíláme bezplatně, budeme ale vděční za jakýkoliv dar, kterým podpoříte projekty Hnutí Pro život ČR na obnovu společenského respektu k nenarozeným dětem. Jako bonus vám přijde časopis - pro inspiraci, pro potěšení a abychom zůstali v kontaktu.


Tričko
unisex červené tričko s mottem "Jsem kreativní. Jsem pro život"
doporučený dar: 200 Kč
Barvu trička si vyberte kliknutím na příslušný barevný čtvereček.Plakát Národní pochod pro život 2020
plakát A4 na Národní pochod pro život 18. 4. 2020


Stříbrné ručičky
Ručičky dítěte vyrobené z tzv. starostříbra. Vypadají hezky jak na baťohu, mikině nebo saku. Jsou mrňavé - mají přesnou velikost a tvar rukou dítěte v 10. týdnu po početí. 92,5% ryzího stříbra
doporučený dar: 79 Kč


Model dítěte
Model dítěte ve 12. týdnu těhotenství v odpovídající životní velikosti. Jste učitelé? Přednášíte? Rádi zašleme větší množství.
doporučený dar: 20 Kč


blok4life
elegantní poznámkový sešit s otevřenou vazbou okořeněný ostrovtipem G. K. Chestertona, velikost A5, 128 stran
doporučený dar: 65 Kč


Nesoudíme. Pomáháme
Plakát a letáky nabízející pomoc ženám, které se cítí být nuceny k podstoupení potratu. Máme i stojany vhodné do interiérů.


Linka pomoci
leták informující o službách bezplatné Linky pomoci poskytované na telefonním čísle 800 108 000, přes internet nebo osobně ženám čekajícím dítě a těm, které trpí po podstoupení potratu


Parkovací hodiny
parkovací hodiny s motivem projektu Nesoudíme. PomáhámeOdesláním souhlasím se zpracováním zaslaných údajů v souladu s GDPR.

© 2020  Hnutí Pro život ČR