EN


Udělejte radost sobě i druhým


Objednejte si něco hezkého, abychom mohli společně pomáhat. Vše zasíláme bezplatně, budeme ale vděční za jakýkoliv dar, kterým podpoříte projekty Hnutí Pro život ČR na obnovu společenského respektu k nenarozeným dětem a na pomoc nečekaně těhotným ženám a jejich nenarozeným dětem. Jako bonus vám přijde časopis - pro inspiraci, pro potěšení a abychom zůstali v kontaktu.


Tričkem podpoříte

Objednáním triček podpoříte projekty Hnutí Pro život ČR. Za tričko uvítáme dar 200 Kč. Za trička pro děti a těhotné maminky neposílejte nic. Barvu trička vyberte kliknutím na barevný čtvereček.
Nejsou skladem:
dámská fuchsia red M, L, XL, XXL
dámské XL, XXL tyrkysová
dámské XXL námořní modrá, denim
pánské L, XL petrolejová
pánské L, XL tyrkysová
pánské XL šedý melír
pánská trička velikosti XXLTričko "Jsem kreativní. Jsem pro život"
tričko s mottem "Jsem kreativní. Jsem pro život"
doporučený dar: 100 KčStříbrné ručičky
Ručičky dítěte vyrobené z tzv. starostříbra (92,5% ryzího stříbra). Vypadají hezky jak na baťohu, mikině nebo saku. Jsou mrňavé - mají přesnou velikost a tvar rukou dítěte v 10. týdnu po početí.
doporučený dar: 79 Kč


Model dítěte
Model dítěte ve 12. týdnu těhotenství v odpovídající životní velikosti. Jste učitelé? Přednášíte? Rádi zašleme větší množství.
doporučený dar: 20 Kč


blok4life
elegantní poznámkový sešit s otevřenou vazbou okořeněný ostrovtipem G. K. Chestertona, velikost A5, 128 stran
doporučený dar: 59 Kč


Placka
Placka Jsem kreativní. Jsem pro život


Nesoudíme. Pomáháme
Leták informuje o nabízené pomoci ženám, které se cítí být nuceny k podstoupení potratu. Máme i roll-upy vhodné do interiérů.
Linka pomoci
leták informující o službách bezplatné Linky pomoci poskytované na telefonním čísle 800 108 000, přes internet nebo osobně ženám čekajícím dítě a těm, které trpí po podstoupení potratu
© 2021  Hnutí Pro život ČR