POTŘEBUJETE POMOC

PODPOŘTE

KDO JSME

CO DĚLÁME

KONTAKT


VYHLEDATUdělejte radost sobě i druhým


Objednejte si něco hezkého, abychom mohli společně pomáhat. Vše zasíláme bezplatně, budeme ale vděční za jakýkoliv dar, kterým podpoříte projekty Hnutí Pro život ČR na obnovu společenského respektu k nenarozeným dětem a na pomoc nečekaně těhotným ženám a jejich nenarozeným dětem. Jako bonus vám přijde časopis - pro inspiraci, pro potěšení a abychom zůstali v kontaktu.


blok4life
elegantní poznámkový sešit s otevřenou vazbou okořeněný ostrovtipem G. K. Chestertona, velikost A5, 128 stran
doporučený dar: 59 Kč


Stříbrné ručičky
Ručičky dítěte vyrobené z tzv. starostříbra (92,5% ryzího stříbra). Vypadají hezky jak na baťohu, mikině nebo saku. Jsou mrňavé - mají přesnou velikost a tvar rukou dítěte v 10. týdnu po početí.
doporučený dar: 79 Kč


Tričko dětskéModel 12. týden těhotenství
Model dítěte ve 12. týdnu těhotenství v odpovídající životní velikosti. Jste učitelé? Přednášíte? Rádi zašleme větší množství.
doporučený dar: 20 Kč


Nesoudíme. Pomáháme
Leták informuje o nabízené pomoci ženám, které se cítí být nuceny k podstoupení potratu. Máme i roll-upy vhodné do interiérů.


Linka pomoci
leták informující o službách bezplatné Linky pomoci poskytované na telefonním čísle 800 108 000, přes internet nebo osobně ženám čekajícím dítě a těm, které trpí po podstoupení potratu
CO DĚLÁME
Pomáháme nečekaně těhotným ženám, které chtějí dát svému nenarozenému dítěti šanci, a ženám trápícím se po potratu. Pomáháme lobbingem zlepšit podmínky pro přijetí nenarozených dětí. Nevěnujeme se a odmítáme být spojováni s jakýmikoliv jinými společenskými a politickými tématy.

© 2023  Hnutí Pro život ČR