příští termín: 18. 4. 2020' />
  EN
 


Národní pochod pro život a rodinu


Praha / sobota / 27. 4. 2019   příští termín: 18. 4. 2020

Přijeďte na každoroční manifestaci všech, kdo věří, že každé počaté dítě má dostat šanci. Pomozte nám změnit Českou republiku, aby každá rodina mohla děti přijímat s radostí. Nevnucujeme zákazy. Nabízíme řešení.

Letošní pochod podpoří požadavek využít evropské fondy na podporu rodin, které mají odvahu mít tři a více dětí. Více zde


Národní pochod pro život a rodinu 2019 ve fotografiích

V sobotu 27. dubna se v Praze konal 19. Národní pochod pro život a rodinu, manifestace všech, kdo věří, že každé počaté dítě má dostat šanci. Deset tisíc lidí z celé České republiky podpořilo požadavek, aby vláda využila evropské fondy na podporu rodin se třemi a více dětmi. Pět tisíc českých žen se dvěma dětmi žijící ve funkčních vztazích jsou nejpočetnější skupinou, která podstupuje umělý potrat.

Národní pochod pro život a rodinu začal ve zcela zaplněné katedrále sv. Víta bohoslužbou, kterou celebroval kardinál Dominik Duka. Program pokračoval v parku na Klárově, odkud se deset tisíc účastníků vydalo na pochod centrem Prahy na Václavské náměstí. Jaká byla atmosféra na Klárově, jak se Pochod pro život střetl - nestřetl se skupinkou levicových radikálů, zaplnil ulice centra Prahy a jaký byl závěr manifestace na Václavském náměstí? To vše přináší následující fotoreportáž.


Aktuality
Jaký byl Národní pochod pro život a rodinu 2019
Videopozvánka
28. 4. 2019
Děkujeme všem, kteří přijeli na Národní pochod pro život a rodinu do Prahy. Sledujte nás na sociálních sítích. Odkazy najdete v patičce stránky.
18. 4. 2019
Zbrusu nový videospot k tématu třetích dětí
10. 4. 2019
Dostali jsme pozdrav od Asociace poskytovatelů hospicové paliativní péče.
8. 4. 2019
Žádáme, aby stát využil evropské fondy na podporu rodin se třemi a více dětmi. To je požadavek letošního Národního pochodu pro život a rodinu. Můžete si přečíst i loňskou tiskovou zprávu.
5. 4. 2019
Bohoslužbu bude živě přenášet TV Noe.
19. 3. 2019
Potvrďte svoji účast na Facebooku a sdílejte událost.
1. 3. 2019
Máme pro vás plakát s programem letošního Národního pochodu pro život a rodinu. Pomůžete nám s propagací?
25. 2. 2019
Přišel dopis z prezidentské kanceláře s udělením záštity prezidenta republiky.
7. 11. 2018
Magistrát hl.m. Prahy orazítkoval oznámení o konání Národního pochodu pro život a rodinu 2019.
 
Přihlášení odesláno

Chcete jet se svými známými? Více přátel, více dětí, více zážitků. Co pro to něco udělat? 
Pozvánka vašim přátelům byla odeslána