POTŘEBUJETE POMOC

PODPOŘTE

KDO JSME

CO DĚLÁME

KONTAKT


VYHLEDAT

 


Linka pomoci ženám, které chtějí dát svému nenarozenému dítěti šanci, a ženám, které se trápí po ztrátě nenarozeného dítěte


Je mi třicet dva let, máme malého syna a dnes jsem se dozvěděla, že jsem opět těhotná. I když jsem druhé dítě chtěla, přišlo nečekaně. Největším problémem je ale přístup manžela.


Ráda byste dala svému nenarozenému dítěti šanci, ale nevztahuje se na Vás sociální pomoc státu? Nabízíme bezplatné konzultace a doprovázení, když:

  • čekáte nečekaně dítě a chtěla byste mu dát šanci
  • se cítíte být nucena k podstoupení potratu
  • zvažujete pro a proti podstoupení potratu
  • se jako středně příjmová rodina čekající zejména třetí dítě obáváte poklesu příjmů - nabízíme až 50 tisíc korun při hrazení hypotéky nebo jiného investičního úvěru
  • se trápíte po umělém nebo spontánním potratu


Linka pomoci není zaměřena na podporu sociálního začlenění a ochranu před sociálním vyloučením. Konzultace jsou poskytovány bezplatně a v souladu s nařízením GDPR.

ZAVOLEJTE NEBO NAPIŠTE
na 800 108 000 nebo na poradna@linkapomoci.cz

Služby konzultantek:
   pondělí 9-12,18-21 hodin
   středa 16-19 hodin
   čtvrtek 18-21 hodin
   pátek 9-12 hodinLiving in CZ and unexpectedly pregnant?

Чекаєте несподівано дитину?CO DĚLÁME
Pomáháme nečekaně těhotným ženám, které chtějí dát svému nenarozenému dítěti šanci, a ženám trápícím se po potratu. Pomáháme lobbingem zlepšit podmínky pro přijetí nenarozených dětí. Nevěnujeme se a odmítáme být spojováni s jakýmikoliv jinými společenskými a politickými tématy.

© 2023  Hnutí Pro život ČR