POTŘEBUJETE POMOC
CO DĚLÁME
E-SHOP
BLOG

KONTAKT

 


Setkání Hnutí Pro život ČR spojené s výroční členskou schůzí

05/12/2023, HPŽ ČR

Setkání Hnutí Pro život ČR spojené s výroční členskou schůzí proběhne v sobotu 27. ledna 2024 od 9 do 14 hodin v Praze. Potvrzení účasti je nezbytné.

Program:
9.00 moderovaná diskuse: Co se událo v roce 2023 a co připravujeme pro rok 2024
11.30 mše sv.
12.30 občerstvení a neformální diskuse

Prosíme o potvrzení účasti e-mailem do 21. ledna 2024. Přesná adresa bude zaslána přihlášeným účastníkům včas e-mailem.

Řádní členové s hlasovacím právem, kteří nemohou přijet, mají povinnost písemné omluvy (i e-mailem).

Ostatní zájemci, kteří chtějí aktivněji přispívat k směřování Hnutí Pro život ČR s právy uvedenými ve Stanovách, mohou zažádat o přijetí za řádného člena (např. e-mailem). Podrobnosti o členství jsou uvedeny ve Stanovách.


Chci také podpořit nečekaně těhotné ženy, které chtějí dát šanci svému nenarozenému dítětiByla jsem progresivní aktivistkou
Dana Vitálošová je slovenská novinářka a feministka, jejímž cílem je bojovat proti novodobým formám násilí na ženách. Před rokem 2019 vedla na Slovensku online magazín feminist.fyi. Poté, co napsala několik článků o extrémismu v prostředí trans aktivismu, ji její názorová bublina „zrušila“. Dnes spolupracuje s konzervativním deníkem Štandard. Rozhovor je publikován v originále, ve slovenštině.

Malta aneb O demokracii
Malta je ostrovní republika ve Středozemním moři, jen kousek pod Sicílií. Rozlohou zabírá zhruba dvě třetiny Prahy a počtem obyvatel je o něco větší než Brno. A tahle nejmenší členská země Evropské unie jako by si neuvědomovala, co je dnes hlavním celosvětovým trendem a na jakém místě politické mapy se nachází: docela nedávno se zde událo velké společenské vzedmutí – proti potratům nenarozených dětí.

O smutném králi Belgie a slepé zuřivosti
Belgie je v současnosti etalonem „liberálních hodnot“. Do roku 1990 to však bylo jinak. Pod vlivem katolické církve a zásluhou mimořádné autority krále Baudouina I. Belgického a královny Fabioly byla Belgie jednou z mála evropských zemí, kde byly potraty nezákonné. Co se stalo? Odkud ten obrat o sto osmdesát stupňů?


načíst další


Pomáháme nečekaně těhotným ženám, které chtějí dát svému nenarozenému dítěti šanci, a ženám, které se trápí po ztrátě nenarozeného dítěte. Lobbujeme za lepší podmínky pro rodiny čekající nečekaně dítě. Nevěnujeme se jiným společenským a politickým tématům.

© 2024  Hnutí Pro život ČR