EN


Pouť za uzdravení a záchranu životů nenarozených dětí

27/05/2010, HPŽ ČR modlitby

Srdečně zveme na již tradiční výroční pouť Kruciáty, která se bude konat 30. května 2010 na Svatém Kopečku u Olomouce.

Velmi mnoho lidí o modlitebním úsilí Kruciáty vůbec neví, proto prosíme o rozšíření této pozvánky. Pozvěte na pouť nejen své věřící přátele, ale i známé, kteří přišli o dítě ať už spontánně nebo při umělém potratu (třeba ze zdravotních důvodů), případně se zapletli do pasti umělého oplození a nyní toho litují. Během programu bude pro zájemce o osobní rozhovor k dispozici konzultantky z Linky pomoci a bude zde k dispozici i duchovní.

Program:
- hodin mše svatá celebrovaná biskupem Josefem Hrdličkou (10.30)
- občerstvení - agapé
- promluva pro všechny, kteří přišli o dítě atp., P. Bogdan Sikora OFM
- radostný růženec za uzdravení našeho národa, ...
- adorace s litaniemi za obnovu kultury života
- závěrečná modlitba a požehnání (14:15)


Kam dál?


Pouť od oceánu k oceánu za ochranu života, rodin a demografickou situaci

Mezinárodní pouť s kopií ikony Panny Marie Čenstochovské "Od oceánu k oceánu" bude v České republice probíhat od 26. 8. do 31. 8. Účastníci budou prosit za ochranu lidského života od početí, obnovu rodin a zlepšení demografické situace České republiky, která se stává stále větší hrozbou.Pouť Modliteb za nejmenší s biskupem Václavem Malým 28. prosince v Praze
V Praze se na svátek Svatých Mláďátek v pátek 28. prosince 2018 uskuteční Smírná pouť za potracené děti, jejich rodiče a lékaře. Začíná v 11 hodin v kostele u Pražského Jezulátka mší svatou, kterou bude sloužit biskup Václav Malý.

Společné modlitby
Napište nám na adresu info@hnutiprozivot.cz, pokud se ve vaší farnosti společně modlíte za obnovu kultury života (adorace, růženec, ...).

Dopisy účastníkům Modliteb za nejmenší
Všem posíláme každé dva měsíce dopis P. MUDr. Jiřího Kordy, koordinátora Modliteb za nejmenší. Chcete-li jej dostávat pouze e-mailem, napište nám na info@hnutiprozivot.cz.


načíst další


© 2019  Hnutí Pro život ČR