EN
 


"Těhotná? Těhotná! Těhotná..."

27/11/2011, HPŽ ČR pozvánkylinka pomocihpž čr

Poradna pro ženy v tísni Aqua vitae připravila projekt putovní výstavy "Těhotná? Těhotná! Těhotná...". Putovní velkoplošná výstava je do 28. listopadu k shlédnutí v atriu Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR.

Výstava, která má vyjádřit, že těhotenství a mateřství může ženu naplňovat, i když právě prochází partnerskou nebo finanční krizí, je tvořena deseti panely s fotografiemi a příběhy. Jednotlivé lidské osudy, zobrazené na velkoformátových fotografiích, bude možno shlédnout v obchodních centrech nebo nemocnicích na různých místech v ČR. Výstava zároveň povzbuzuje ty ženy, které prožívají těžké chvíle v souvislosti s těhotenstvím, aby se nebály hledat pro sebe a své dítě to nejlepší možné řešení.

Přehled doposud realizovaných výstav:

- Galerie Butovice, Praha

- pasáž Černá růže Na Příkopech, Praha

- obchodní pasáž Filadelfie, BB Centrum, Praha

- DBK Budějovická, Praha

- OC Šestka, Praha

- OC Letňany, Praha

- OC CITY, Olomouc

- OC Haná, Olomouc

- obchodní galerie Arkáda, Prostějov

- OC Galerie, Ostrava

- OC Silesia Opava

- OC Fontána Karlovy Vary

- a aktuálně v atriu Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR.

Pozvánka na aktuální výstavu: http://linkapomoci.cz/vystava.pdf

Vizualizace panelů: http://linkapomoci.cz/vystava-ukazky.pdf

Ukázky realizace výstavy: http://zaramovane.rajce.idnes.cz/Tehotna_Tehotna_Tehotna...

Vernisáž v PSP ČR: http://zaramovane.rajce.idnes.cz/Projekt_Aqua_vitae


Kam dál?


Správně vidíme jen srdcem - Informační oběžník 4/2018

Nové číslo časopisu Hnutí Pro život ČR, které je k dispozici i online, se věnuje možnostem léčby dětí před narozením. Strach rodičů z nemoci očekávaného dítěte je přirozený. Strach ale nemá mít poslední slovo. Život postiženého dítěte je skutečným darem. Sice mimořádně těžkým, ale s možností prožít život také mimořádně bohatý.Ujala jsem se nechtěného dítěte - Informační oběžník 3/2019
Červnové číslo časopisu Hnutí Pro život ČR, které je k dispozici i online, nabízí informace o aktuálním dění v oblasti kultury života - z legislativy, o novém videoklipu, o fenoménu potratů třetích dětí, přináší fotoreportáž z Národního pochodu pro život a rodinu a řadu svědectví ze života.

Dítě je vždy dobrá zpráva - Informační oběžník 2/2019
Březnové číslo časopisu Hnutí Pro život ČR, které je k dispozici i online, nabízí informace o aktuálním dění v oblasti kultury života - z legislativy, o projektu Nesoudíme. Pomáháme nebo z bioetiky, týkající se těhotenství a onkologického onemocnění.

Svolání členské schůze Hnutí Pro život ČR 2019
Předsednictvo Hnutí Pro život ČR svolává výroční členskou schůzi na neděli 9. června 2019 od 14.30 do 17 hodin v Praze. Místo setkání bude upřesněno přihlášeným nejpozději týden před schůzí podle počtu přihlášených členů.


načíst další


© 2019  Hnutí Pro život ČR