Nečekané třetí dítě Pište premiérovi

napíšu premiérovi

Národní pochod pro život a rodinu

20/02/2017

Zveme Vás v sobotu 22. dubna 2017 do Prahy na Národní pochod pro život a rodinu. Základní věci lidského života jsou vlastně jednoduché. Rodina založená na manželství je nejlepší prevencí tisíců potratů. Kde jsou děti, tam je život. Jste nadějí. Příklady táhnou.


podrobnosti

Nečekané třetí dítě - napište premiérovi

Víte, že Česká republika patří k nejbohatším zemím na světě a přitom nemá funkční nástroj jak pomoci rodinám, které nečekaně počnou dítě? Jedinou státem nabízenou "sociální službou" je usmrcení nenarozeného dítěte. Podle posledních statistik bylo jen v roce 2015 usmrceno 20 403 dětí před narozením.

napište premiérovi

Třetí dítě

Vlastně jsem třetí dítě chtěla. Manžel mi řekl, že jsem se zbláznila. Takovou reakci jsem nečekala.

Když dítě nepřichází

Marně se snažíme o miminko. Lékaři nám nabízejí umělé oplodnění, ale neodpovídají nám přesvědčivě na dotazy.

Byla jsem na potratu

Už je to mnoho let a stále v noci slýchávám dětský pláč. Cítím se prázdná. Nikdo mi nerozumí.

Nechce hormonálku

Manželka dostala recept na hormonální antikoncepci. Když si hledala informace na internetu, lekla se, a nechce si ničit zdraví.

Únorový pochod pro život v Brně
Ve středu 22. února 2017 od 17 do 18.30 hodin se v Brně koná regionální pochod pro život. Cílem pochodu je poukázat na to, že nikdy není nutné volit umělý potrat, a dát najevo, že jsou zde lidé ochotní pomoci každé ženě.
Novoroční benefiční koncert pro Nesoudíme. Pomáháme
Ve středu 4. ledna 2017 se v pražském klášteře kapucínů na Loretánském náměstí koná od 19 hodin benefiční koncert ve prospěch projektu Hnutí Pro život ČR Nesoudíme. Pomáháme. Tzv. Večery u kapucínů pořádají pravidelně bratři kapucíni.
Antikoncepce: Víte, co jíte?
Centrum pro rodinu Vysočina zve na přednášku Antikoncepce: Víte, co jíte?. Koná se v úterý 13. prosince od 17 hodin v Jihlavě, Chlumova 3. Přednášejí MUDr. Xenie Preiningerová, gynekoložka a spolupracovnice Hnutí Pro život ČR, a Sylva Bernardová, spoluzakladatelka Hnutí Pro život ČR.
Listopadový pochod pro život v Karlových Varech
V neděli 27. listopadu 2016 se v Karlových Varech koná druhý letošní pochod pro život. Začíná v 15 hodin na ulici Varšavská. Cílem pochodu je nejen upozornit na zlo potratů, ale také ukázat, že existují i jiná řešení než potrat, a nabízet pomoc.
Prosincový pochod pro život v Českých Budějovicích
V sobotu 10. prosince 2016 projde Českými Budějovicemi sedmý regionální pochod pro život. Začíná v 16.30 hodin na rohu Lannovy třídy a Nádražní ulice. Mottem pochodu je "aby každá žena věděla, že v tom nezůstane sama".
Havířov: Pochod pro život
Ve středu 12. října se v Havířově bude konat čtvrtý regionální pochod pro život. Chce se zastat těch nejmenších a dát naději maminkám v tísni.
Praha: Odvahu k životu
Ve středu 5. října 2016 od 16.30 do 18 hodin se v Praze koná regionální pochod pro život. S mottem "Odvahu k životu" chce prolamovat lhostejnost a dát najevo, že jsou zde lidé přesvědčení o možnosti lepší cesty.
Mělník: Odvahu k životu
V sobotu 24. září 2016 od 10 do 11 hodin se v Mělníku koná regionální pochod po život. Cílem pochodu pro život je, aby si lidé uvědomili, že umělý potrat ničí život dítěte a zraňuje životy jeho rodičů, a aby se dostalo každému povzbuzení a nabídky dobrého řešení.

© Hnutí Pro život ČR, info@hnutiprozivot.cz