EN

Mimořádná finanční pomoc nečekaně těhotným ženám v souvislosti s dopady vládních opatření

 


Praha: Benefiční koncert pro poradnu Aqua vitae

04/09/2013, veceryukapucinu.cz pozvánky

Ve středu 4. září 2013 se v pražském klášteře kapucínů na Loretánském náměstí koná od 19 hodin benefiční koncert ve prospěch Poradny pro ženy v tísni Aqua vitae.

Tzv. Večery u kapucínů (http://www.veceryukapucinu.cz) pořádají pravidelně bratři kapucíni.

Večerem doprovodí komorní soubor Musica malinconica zaměřující se na interpretaci renesanční a raně barokní hudby (http://www.malinconica.cz).

Vstup zdarma, příspěvek dobrovolný. Výtěžek bude určen na potřeby klientů Poradny Aqua vitae (http://www.linkapomoci.cz).


Kam dál?


Konference "Pasti umělého oplození"

Dovolujeme si vás pozvat na konferenci "Pasti umělého oplození".Polná: Setkání pro život
U příležitosti 20. výročí úmrtí MUDr. Zdeňka Hejla, zakladatele Hnutí Pro život ČR, se v sobotu 11. května 2019 uskuteční v Polné "Setkání pro život".

Seminář Postabortivní syndrom v psychoterapeutické praxi
Hnutí Pro život ČR připravilo na pondělí 27. května 2019 seminář o postabortivním syndromu v psychoterapeutické praxi. Je určen psychoterapeutům, psychologům a poradenským psychologům, kteří se ve své praxi setkávají s ženami po umělém nebo spontánním potratu. Seminář povede psycholožka Linky pomoci Mgr. Jana Kučerová a bude se konat v Praze.

Seminář Postabortivní syndrom v psychoterapeutické praxi
Hnutí Pro život ČR připravilo na pátek 25. ledna 2019 seminář o postabortivním syndromu v psychoterapeutické praxi. Je určen psychoterapeutům, psychologům a poradenským psychologům, kteří se ve své praxi setkávají s ženami po umělém či spontánním potratu nebo po perinatální ztrátě. Seminář povede psycholožka Linky pomoci Mgr. Jana Kučerová a bude se konat v Praze.


načíst další


© 2020  Hnutí Pro život ČR