EN

Mimořádná finanční pomoc nečekaně těhotným ženám v souvislosti s dopady vládních opatření

 


"Těhotná? Těhotná! Těhotná..."

27/11/2011, HPŽ ČR pozvánky

Poradna pro ženy v tísni Aqua vitae připravila projekt putovní výstavy "Těhotná? Těhotná! Těhotná...". Putovní velkoplošná výstava je do 28. listopadu k shlédnutí v atriu Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR.

Výstava, která má vyjádřit, že těhotenství a mateřství může ženu naplňovat, i když právě prochází partnerskou nebo finanční krizí, je tvořena deseti panely s fotografiemi a příběhy. Jednotlivé lidské osudy, zobrazené na velkoformátových fotografiích, bude možno shlédnout v obchodních centrech nebo nemocnicích na různých místech v ČR. Výstava zároveň povzbuzuje ty ženy, které prožívají těžké chvíle v souvislosti s těhotenstvím, aby se nebály hledat pro sebe a své dítě to nejlepší možné řešení.

Přehled doposud realizovaných výstav:
- Galerie Butovice, Praha
- pasáž Černá růže Na Příkopech, Praha
- obchodní pasáž Filadelfie, BB Centrum, Praha
- DBK Budějovická, Praha
- OC Šestka, Praha
- OC Letňany, Praha
- OC CITY, Olomouc
- OC Haná, Olomouc
- obchodní galerie Arkáda, Prostějov
- OC Galerie, Ostrava
- OC Silesia Opava
- OC Fontána Karlovy Vary
- a aktuálně v atriu Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR.

Pozvánka: vernisáž v PSP ČR, zahájení výstavy

Vizualizace panelů: http://linkapomoci.cz/vystava-ukazky.pdf

Ukázky realizace výstavy: http://zaramovane.rajce.idnes.cz/Tehotna_Tehotna_Tehotna...

Vernisáž v PSP ČR: http://zaramovane.rajce.idnes.cz/Projekt_Aqua_vitae


Kam dál?


Pouť Modliteb za nejmenší s biskupem Pavlem Posádem 28. prosince v Praze

V Praze se na svátek Svatých Mláďátek v sobotu 28. prosince 2019 uskuteční Smírná pouť za potracené děti, jejich rodiče a lékaře. Začíná v 11 hodin v kostele u Pražského Jezulátka mší svatou, kterou bude sloužit biskup Pavel Posád.Polná: Setkání pro život
U příležitosti 20. výročí úmrtí MUDr. Zdeňka Hejla, zakladatele Hnutí Pro život ČR, se v sobotu 11. května 2019 uskuteční v Polné "Setkání pro život".

Seminář Postabortivní syndrom v psychoterapeutické praxi
Hnutí Pro život ČR připravilo na pondělí 27. května 2019 seminář o postabortivním syndromu v psychoterapeutické praxi. Je určen psychoterapeutům, psychologům a poradenským psychologům, kteří se ve své praxi setkávají s ženami po umělém nebo spontánním potratu. Seminář povede psycholožka Linky pomoci Mgr. Jana Kučerová a bude se konat v Praze.

Seminář Postabortivní syndrom v psychoterapeutické praxi
Hnutí Pro život ČR připravilo na pátek 25. ledna 2019 seminář o postabortivním syndromu v psychoterapeutické praxi. Je určen psychoterapeutům, psychologům a poradenským psychologům, kteří se ve své praxi setkávají s ženami po umělém či spontánním potratu nebo po perinatální ztrátě. Seminář povede psycholožka Linky pomoci Mgr. Jana Kučerová a bude se konat v Praze.


načíst další


© 2020  Hnutí Pro život ČR